У Харківському метрополітені — новий керівник відділу поліції

Ірина Куліченко, 9 августа 2019, 10:15
 

Відділ поліції в харківському метрополітені очолив Віталій Братеньков.

Нового керівника особовому складу підрозділу представив начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко. У нараді також взяв участь заступник начальника Головного управління Вячеслав Крикун.  
 
Як зазначив Валерій Сокуренко, новий керівник - досвідчений офіцер, який має значний стаж роботи на відповідальних посадах в органах внутрішніх справ. 
 
- Ми призначаємо грамотного та професійного керівника, який більшу частину своєї службової діяльності присвятив роботі в слідчих органах, - підкреслив Валерій Сокуренко. -  Забезпечення належної безпеки громадян в метрополітені – це велика відповідальність. Щоденним супутником кожного поліцейського повинні буди дисципліна, порядок та організованість. А головне – ввічливе та поважне ставлення до кожної людини, дотримання законності під час несення служби та виключення будь-яких проявів службової недбалості. 
 
Начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко відмітив професійну роботу попереднього керівника підрозділу Володимира Кішкіна і побажав наснаги, успіхів та результативної діяльності новому начальнику. Очільник обласного главку поліції також висловив сподівання, що жителям та гостям міста буде надано якісний правоохоронний сервіс.   
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу