Харківські виші братимуть участь у Програмі ЄС «Еразмус+»

7 августа 2019, 16:45
 

ЕАСЕА оголосило результати конкурсу Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Загалом було відібрано 163 проєкти, в тому числі 8 проєктів - за участю України.
 
«З 8-ми проєктів - переможців три реалізовуватимуться за участю університетів Харківщини. Зокрема, партнерами в рамках проєктів - переможців стали Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний автомобільно-дорожній університет», - зазначають у Департаменті з підвищення конкурентоздатності регіону ХОДА.
 
Проєкти за участю харківських вишів зосереджені на модернізації освітніх програм, розвитку мовних компетентностей вчителів, а також на посиленні співпраці закладів вищої освіти з ширшим економічним та соціальним середовищем.
 
Також виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Жан Моне». Серед 12 українських закладів вищої освіти - переможців, які будуть впроваджувати європейські дослідження, - Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Харківський національний університет радіоелектроніки.
 
Довідка. «Еразмус+» - це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.
 
Напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2: CBHE)» є окремим компонентом міжнародного виміру Програми «Еразмус+» у сфері вищої освіти. У рамках напряму програма підтримує проєкти міжнародної співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищої освіти з країн-членів Програми та відповідних країн-партнерів Програми. Проєкти співпраці партнерів спрямовані на обмін досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.
 
Напрям «Жан Моне» у рамках програми ЄС «Еразмус+» спрямований на стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, поширення знань про ЄС, осмислення та полеміки щодо євроінтеграційних процесів. Основні напрями діяльності включають курси, дослідження, конференції, мережеві заходи та публікації в галузі досліджень ЄС.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу