Більше 150 пропозицій роботи: у Харкові відбудеться ярмарок вакансій КП «Тролейбусне депо №2»

Ірина Куліченко, 7 августа 2019, 15:45
 

8 серпня об 11.00 у Харківському міському центрі зайнятості відбудеться ярмарок вакансій Комунального підприємства «Тролейбусне депо №2» в онлайн-режимі. Відвідувачам пропонуватимуть працевлаштування за 5 перспективними професіями на понад 150 вакансій.

КП «Тролейбусне депо №2» протягом довгого часу співпрацює з Харківською обласною службою зайнятості у сфері підбору кадрів і пропонує вигідні умови праці.
 
На заході роботодавець представить вакансії за такими професіями, як:
 
-         водій тролейбуса (пасажирського);
 
-         водій трамваю;
 
-         кондуктор громадського транспорту;
 
-         слюсар з ремонтного рухомого складу;
 
-         слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.
 
Підприємство запрошує на роботу мешканців м. Харкова, Харківської області та інших регіонів. Серед переваг роботи в КП «Тролейбусне депо №2» - офіційне працевлаштування; надання та оплата щорічних, додаткових та спеціальних відпусток; виплати за лікарняними тощо. Працівникам підприємства гарантують своєчасну виплату заробітної плати та можливість навчання і підвищення кваліфікації (для водіїв тролейбуса та трамваю) на базі навчально-курсового комбінату підприємства. Безробітні без зняття з обліку у службі зайнятості також можуть пройти навчання.
 
Усім працівникам підприємства надається безкоштовний проїзд у наземному електротранспорті (трамвай, тролейбус). Для мешканців м. Харкова 100% пільги на оплату комунальних платежів.
 
Захід відбудеться завтра, 8 серпня, за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137 А, к. 105 (ст. метро «Київська»). 
 
 

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу