Шевченківський, Київський та Основ’янський райони Харкова — у ТОП-3 найдорожчого орендованого житла

Ірина Куліченко, 7 августа 2019, 11:55
 

Районом з найдешевшим житлом у цьому півріччі став Індустріальний. Проце повідомляють аналітики OLX Нерухомість.

Традиційно найдорожчі квартири знаходяться у Шевченківському районі. Тут вартість трикімнатного житла складає 11 400 грн в середньому. Якщо порівняти дані весняного сезону минулого року і цьогоріч, то ціни на “трійки” зросли на 80%, тоді орендна плата складала 6 750 грн. 
 
Основ’янський район увійшов у ТОП-3 районів з найвищими цінами за оренду житла: за “однушку” тут доведеться заплатити таку ж суму, як і в Київському, який другий у рейтингу - 5 600 грн. Ціна ж на трикімнатну квартиру на 14% нижча і складає 9 300 грн.
 
Районом з найдешевшим житлом у цьому півріччі став Індустріальний. Якщо у інших частинах Харкова за “однушку” потрібно віддати від 5 000 грн, то тут вдасться вкластись в 4 350 грн. А за ціну трикімнатної - 6 000 грн - вже можна зняти “однушку” в Київському районі. 
 
 
Як змінювались ціни на оренду квартир у Харкові за останні півроку
 
За даними аналітики, ціни на двокімнатні квартири у Харкові були нестабільні. З початку 2019 року найбільші стрибки у вартості прослідковувались в лютому, приріст склав 7%. У червні ціна піднялась на 4% в порівнянні з травнем. Проте, в квітні був спад, квартири різко подешевшали на 6%. Вартість “трійок” трималась на одному рівні впродовж року, а “однушки” майже не змінювались у вартості. 
 
Попит та пропозиція на орендоване житло
 
Харків’яни найчастіше шукають однокімнатні квартири. За перше півріччя 2019 відгуків на оголошення про оренду однушок було 63 800, це 63% від загальної кількості відповідей, - повідомляють аналітики OLX Нерухомість. До порівняння, “двійки” поступаються майже на половину - 31% (32 200 відгуків), а трикімнатні в найменшому попиті серед пошукачів житла - тільки 6%, тобто 6 500 від загальної кількості відгуків. 
 
У Шевченківському, Московському та Київському районах квартири здають найчастіше. А от в Новобаварському та Індустріальному знайти житло буде складніше, там пропозицій менше, ніж в інших частинах Харкова. 
 
Близько половини всіх власників квартир, які здають житло в оренду, роблять це без ріелторів. 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу