ТОП актуальних вакансій: кого шукають роботодавці Харківщини

Ірина Куліченко, 30 июля 2019, 14:32
 

Кількість актуальних пропозицій працевлаштування на Харківщині складає майже 5,6 тис. Основна частина вакансій припадає на робітничі професії – майже 54%. Потреба у фахівцях та службовцях становить понад 30%. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Найбільш затребуваними на ринку праці Харківської області є менеджери, провізори, фармацевти, інженери, адміністратори, викладачі, вчителі, токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, електромонтери, зварники, муляри. 
 
У ТОП актуальних вакансій входять: 
 
1. Водії автотранспортних засобів;
 
2. Продавці продовольчих, непродовольчих товарів;
 
3. Підсобні робітники;
 
4. Трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
 
5. Охоронці;
 
6. Бухгалтери.
 
Також постійно є вакансії фармацевтів, провізорів, економістів, медичних працівників, спеціалістів державної служби. На ринку праці існує дефіцит вихователів, молодшого медичного персоналу, швачок, касирів торгівельного залу, електрогазозварників, будівельників, слюсарів-ремонтників, кондукторів громадського транспорту, вантажників, охоронників, двірників.
 
Понад 1,3 тисяч вакансій – із заробітною платою від 5 до 7 тисяч грн. Таку оплату праці пропонують менеджерам, технологам, конструкторам, інженерам, слюсарям-ремонтникам, налагоджувальникам, водіям, вантажникам. Від 7 до 10 тисяч грн. і більше – електрозварникам, будівельникам, верстатникам, токарям. 
 
«Протягом 6 місяців 2019 року до служби зайнятості Харківщини звернулись понад 70 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, з них 47 тис. мали статус безробітного. Чисельність зареєстрованих безробітних зменшилась на 0,5 тис. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, - зазначає В. Міненко. – За сприяння служби зайнятості отримали роботу понад 39 тис. громадян. При цьому майже 21 тис. з них працевлаштувалася оперативно до надання статусу безробітного. Понад 12 тис. осіб взяли участь у оплачуваних громадських роботах, більше 8 тис. безробітних направлені на професійне навчання з перспективою зайнятості».
 
Дізнатися про наявні вакансії можна в будь-якому базовому центрі зайнятості або філії Харківського обласного центру зайнятості незалежно від місця проживання. 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу