На Харківщині збільшується чисельність офіційно оформлених найманих працівників на сільгосппідприємствах

Ірина Куліченко, 30 июля 2019, 12:05
 

В Головному управлінні фіскальної служби регіону інформують про результати проведення операції «Урожай», одним із напрямків якої, є виявлення необлікованих найманих працівників, легалізація заробітної плати тощо.

Так, станом на 1 липня чисельність найманих працівників, задіяних  на підприємствах-сільгосптоваровиробниках, складає 29 592 особи, і в порівнянні з початком року вона  збільшилась на 4 907 осіб. Зокрема, тільки у червні-липні 2019 року сільськогосподарськими підприємствами подані повідомлення про прийняття на роботу 1 856 найманих працівників.
 
Також з початку проведення операції «Урожай» залучено до декларування отриманих доходів 371 громадян-«одноосібників» на загальну суму 3,3 млн. грн. До сплати задекларовано  0,7 млн. грн. податків.
 
Усього з початку року до декларування отриманих доходів залучено 17 тисяч таких громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу від продажу сільгосппродукції склала 156,7 млн. грн., з якої нараховано 28,2 млн. грн. ПДФО та 2,4 млн. грн.  військового збору.
 
В ГУ ДФС у Харківській області відзначають, що операція «Урожай» триває. У липні фіскальною службою області на етапі обробки та збирання урожаю відібрано близько 40 суб’єктів господарювання для проведення контрольно-перевірочних заходів, зокрема – фактичних перевірок. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу