У дитячому таборі «Факел» відкрилася третя зміна. ФОТО

25 июля 2019, 13:42
 

У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Факел» комунального підприємства «Харківводоканал» відбулося відкриття третьої оздоровчої зміни літнього сезону 2019 року.

Як повідомила директор ДЗОВ  «Факел» Євгенія Бруснікіна третя зміна пройде під девізом «Створи та засяй у своєму шоу», де діти мають прекрасну можливість проявити свої творчі таланти.
 
«Для вихователів одним із головних пріоритетів у роботі з дітьми залишається індивідуальний підхід до кожної дитини. Це допомагає розкрити у дітей таланти та надалі їх розвивати. А ще в «Факелі» працюють творчі гуртки, студії та спортивні секції. Словом, кожен день для дітей насичений цікавими подіями та розвагами», - зазначила Євгенія Бруснікіна.
 
Також директор «Факела» подякувала керівництву підприємства та профспілкового комітету за всебічну підтримку та допомогу в організації оздоровлення та відпочинку дітей.
 
Довідка. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Факел» розташований у мальовничому лісовому масиві, лісопарковій зоні за адресою: м. Харків, Помірки, 27. ДЗОВ «Факел» приймає на відпочинок та оздоровлення дітей з червня по серпень (3 - 4 зміни за оздоровчий сезон, 132 дитини за зміну).
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу