На «Електроважмаші» сьогодні працюють скетчери з Харкiвщини.ФОТО

Ірина Куліченко, 23 июля 2019, 12:15
 

Це вже друга скетч-сесія, яка відбувається на промислових підприємствах міста. Перша скетч-сесія пройшла на "Турбоатомі" і була організована в рамках проекту "Завод. Експедиція".

Сьогодні на «Електроважмаші» на кілька годин художники поринуть в атмосферу машинобудування, щоб створити свої замальовки і відкрити світові наш завод з нового боку.
 
Як розповіла організатор проекту Юлія Колесникова, ідея проекту виникла в рамках підготовки до Всеукраїнського симпозіуму Urban Sketcher, який буде проходити у вересні в Харкові. Тема індустрії обрана тому що Харків - великий індустріальний місто, де багато діючих заводів.
 
"У літні місяці ми інспектуємо місця, які нам цікаві, оскільки ніхто не знає, що відбувається за високими парканами і закритими воротами. Коли я перший раз приїхала на "Турбоатом", для мене великим подивом стало те, що основна робота, по суті, механізована. Я очікувала побачити багато людей і ручна праця. До "Турбоатому" був особливий інтерес, тому в нашому списку він стоїть першим ", - зазначила Юлія Колесникова.
 
За її словами, скетч-сесії також планується провести на ДП "Завод" Електроважмаш ", Харківському підшипниковому заводі, а також деяких комунальних підприємствах міста.
 
Ідея відправитися на індустріальні об'єкти прийшла засновнику Urban Sketchers Kharkiv, скетчеру Ярославу Яковлєву.
 
"По-перше, ми нарешті побачимо закриті заводські території, які давно мріяли відвідати. По-друге, покажемо, що заводи - це не щось законсервоване в часі. Вони можуть і повинні змінюватися, особливо в Харкові, де багато індустріальних просторів різних виробничих галузей ", - зазначив Ярослав. 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу