В Харківській області стартує проект «AgroHub»

Ірина Куліченко, 19 июля 2019, 10:30
 

Асоціація приватних роботодавців у партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості, Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, низкою громадських організацій регіону за фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) розпочинає проект «Створення партнерської платформи «AgroHub» з професійної інтеграції внутрішньо переміщених осіб та мешканців приймаючих громад».

«Ми запускаємо проект, який дозволить вирішити проблему працевлаштування переселенців і членів місцевої громади в ОТГ. Також цей проект стимулюватиме розвиток сільськогосподарських кооперативів в сфері вирощування та переробки овочів і ягід. «AgroHub» є пілотним проектом і в подальшому може бути масштабований як на інші ОТГ, так і на інші регіони України», — розповідає керівник проекту Олександр Чумак, президент «Асоціації приватних роботодавців».
 
В рамках проекту «AgroHub» для трьох обраних на конкурсній основі ОТГ планується:
 
Короткотермінове навчання 7 представників ОТГ з числа внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади спеціальності «плодоовочівник», у тому числі навичкам роботи із сучасними системами крапельного зрошення землі на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Дергачі).
Навчальний візит для ознайомлення з досвідом створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів.
Проведення низки тренінгів в громаді для 30 мешканців щодо розвитку компетенцій для забезпечення самозайнятості в агросфері та сільгоспкооперації.
Проведення дослідження наявних земельних ресурсів та аналізу ґрунтів в ОТГ.
Проведення конкурсу бізнес-ініціатив мешканців громади і менторська підтримка у реалізації найкращих проектів та створенні сільськогосподарських кооперативів.
 
Подати заявку на участь у реалізації даного проекту можна до 22 липня 2019 р. Для цього треба направити відскановану копію підписаної та завіреної печаткою заявки на адресу agrohub2019@gmail.com
 
Термін реалізації проекту: до січня 2020 р.
 
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (050) 300-19-47.
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу