У Харкові пройшла зустріч в рамках спільного з ЮНІСЕФ проекту. ФОТО

18 июля 2019, 18:16
 

Перша зустріч робочої групи Харкова з представниками Міжнародної асоціації «Євростратегія» в рамках ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей і молоді» пройшла сьогодні, 18 липня, в Харкові.

У зустрічі взяли участь представники профільних департаментів міськради, громадськості та члени Молодіжної ради при Харківському міському голові. 
 
За словами організаторів, мета заходу - інформаційна та методична підтримка роботи з проведення аналізу становища дітей та молоді в місті, з розробки та впровадження у життя плану дій зі створення для них комфортного середовища. Ця робота проводиться в рамках ініціативи Дитячого фонду ООН «Громада, дружня до дітей та молоді». У разі його успішної реалізації місто отримає статус «дружньої громади».
 
Нагадаємо, 8 липня Харківська міська рада підписала Меморандум про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, тим самим місто приєдналося до глобального руху, яке об'єднує владу, суспільство і бізнес з метою поліпшення добробуту дітей і молоді в усьому світі. При цьому Міжнародна асоціація «Євростратегія» виступає партнером ЮНІСЕФ щодо реалізації в Харкові проекту «Громада, дружня дітей і молоді».
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу