Харківський обласний військомат йде на гендерний рекорд

Ірина Куліченко, 18 июля 2019, 14:20
 

На базі Харківського обласного військкомату триває комплексна інформаційно-роз’яснювальна робота з кандидатами для проходження служби за контрактом. Наслідком роботи у липні стало бажання відразу 25 дівчат піти до ЗС України.

Не зважаючи на сезон відпусток та відпочинку, щодня до військової установи прибувають потенційні воїни із різних районів області і міста Харкова, повідомляє «АрміяInform».
 
Впродовж візитів хлопці та дівчата вивчають особливості служби у війську, знайомляться з армійськими професіями, спілкуються із представниками бойових частин Збройних Сил України, спеціально відряджених до Харкова.
Так, кращі воїни з поважним послужним списком демонструють презентаційні відеоролики своїх підрозділів, на власному прикладі розповідають про перспективи просування кар’єрними сходинками, розкривають нюанси грошового забезпечення тощо. 
Паралельно, офіцери РВК відвідують промислові підприємства, навчальні заклади, розгортають у містах та селищах області агітаційні намети, де розповідають про переваги служби за контрактом.
 
- За підсумками комплексної інформаційно-роз’яснювальної роботи цього місяця ми плануємо направити до війська понад 140 контрактників, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін. - При цьому в нашому регіоні України очікується справжній гендерний рекорд – відразу 25 дівчат у липні виявили бажання вдягти військові однострої.
 
Чергову команду новобранців-контрактників до навчальних центрів Збройних Сил України для опанування військових спеціальностях планують відправити наприкінці липня.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу