У мобільного застосунку Укрпошти з’явилася VR-лінійка та спростилося відстеження посилок

Ірина Куліченко, 17 июля 2019, 16:05
 

Укрпошта продовжує працювати над спрощенням відстеження посилок через мобільний застосунок та удосконалює свої сервіси.

Відтепер на головному екрані можна одразу перейти до створених й обраних відправлень, а також побачити зміну їх статусу. А у мобільному застосунку для операційної системи іOS почала працювати VR-лінійка, що вимірює габарити відправлення (довжину, ширину, висоту). Функція VR-лінійки підтримується для телефонів iPhone 6S та більш нових моделей. 
 
«Головне в роботі застосунку — зручність та спрощення функцій. Тому ми скоротили кількість дій для користувачів, дещо зробили більш очевидним і зрозумілим. А VR-лінійка вирішує проблему з вимірюванням відправлення, так як рулетку не носять із собою, а телефон є завжди», — відзначив начальник управління маркетингу Укрпошти Андрій Скоцик. 
 
Нині мобільний застосунок Укрпошти завантажили понад 320 тисяч клієнтів компанії, при цьому більше 50 тисяч клієнтів користуються застосунком щомісяця і близько 10 тисяч щодня. 
 
Серед функцій мобільного застосунку – можливість відстежити відправлення, отримувати push-сповіщення про зміну статусу в реальному часі, розрахувати вартість відправлень по Україні й за кордон та порівняти вартість і строки пересилання різних видів доставки.  Через нього також можна переказати кошти у будь-який населений пункт України, знайти найближче відділення за індексом чи геолокацією. 
 
Детальніше про функції мобільного застосунку Укрпошти за посиланням
 
Завантажити його можна для iOS або Android. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу