На Харківщині триває операція «Урожай»

Ірина Куліченко, 16 июля 2019, 11:58
 

У Головному управлінні ДФС у Харківській області, повідомляють, що одним із напрямків операції «Урожай» є залучення до декларування та сплати податків громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 гектари та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу.

В рамках операції також проводяться заходи по виявленню необлікованих найманих працівників, легалізації заробітної плати.
 
За 2018 рік громадянами-одноосібниками, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 гектари та здійснюють реалізацію вирощеної продукції, подано 17 тисяч декларацій. Проте, ще значна кількість таких громадян не задекларували отримані доходи. З ними проводиться відповідна робота спільно з органами місцевого самоврядування та іншими контролюючими органами.
 
Наразі розпочалася активна фаза збору врожаю. В цей період аграрна галузь потребує залучення значної кількості найманих працівників, в зв’язку з чим активізована перевірочна робота в частині проведення фактичних перевірок.
 
З початку поточного року проведено 289 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, порушення законодавства при виплаті заробітної плати встановлено у кожного другого перевіреного платника. За результатами перевірок легалізовано працю 1 444 найманих працівників. Надійшло до бюджету майже 4 млн. грн. податків, зборів і ЄСВ.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу