"Зникнути на 24 години": на підлітків чатує нова небезпечна гра

Ірина Куліченко, 16 июля 2019, 11:28
 

Гра "Зникнути на 24 години" прийшла на заміну сумно звісному "Синьому киту" та вже поширюється світом і, зокрема, торкнулася Естонії.

Суть нової гри в тому, що підліток зникає на добу і ховається так, щоб його не могли знайти ні батьки, ні друзі. Співробітники естонської поліції повідомляють про велику кількість "штучних" зникнень підлітків у 2019 році. Керівник патрульної служби Іда-Харьюского відділення поліції, майор поліції Юхан Євонов таку поведінку підлітків називає безвідповідальною. 
 
"Молоді люди могли б подумати, в якому стані їх батьки, скільки сил з боку державних служб кидається на пошуки. Але ж в цей час хтось дійсно може потребувати допомоги", - говорить Євонов.
 
Близьким зниклого не можна приховувати інформацію від поліції, підкреслюють правоохоронці. 
Наприклад, якщо підліток втік з дому після сварки з батьками або якщо батько його вдарив, про це потрібно сказати правоохоронцям.
 
Також правоохоронці наголошують, що на переживаннях близьких зниклої безвісти людини часто намагаються нажитися шахраї - вони зв'язуються з рідними і вимагають гроші за інформацію про зниклого. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу