Серед переможців конкурсу «Малі міста – великі враження» — три громади Харківщини

Ірина Куліченко, 16 июля 2019, 10:55
 

Три проекти від громад Харківщини перемогли в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».

Так, перемогу в конкурсі здобули такі громади: Зміївська територіальна громада з проектом «Намет Fest 2019»; Мереф'янська територіальна громада з проектом «Проведення культурно-спортивного фестивалю «Sports kozak»; Чугуївська територіальна громада з проектом «Місто у безмірі барв».

АМУ як представник інтересів громад була серед ініціаторів конкурсу «Малі міста – великі враження» та ввійшла до його експертної ради. Перелік проектів-переможців затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Після офіційного оголошення переможців розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада 2019 року.

Нагадуємо, цьогорічній конкурс проходить під гаслом «Дивись, Україно!». Загалом на нього подали 181 заявку. Експертний відбір проходив у два етапи. Спершу відібрали цікаві проекти за змістовою частиною, а далі відбувалися захисти проектів у Міністерстві культури, де заявники демонстрували фінансову спроможність виконати проект.

Як відомо, щорічний конкурс «Малі міста – великі враження» – це можливість громади отримати кошти з державного бюджету на реалізацію власного культурно-мистецького проекту. Загальний бюджет конкурсу в 2019 році становить 50 млн грн., що дасть змогу реалізувати приблизно 100 культурно-мистецьких подій у невеликих містах.

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу