Гральний бізнес в Україні здає позиції. В Українській національній лотереї закрили «Космолот»

Ірина Куліченко, 8 июля 2019, 16:44
 

В Українській національній лотереї заявили про припинення розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот» з 6 липня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба УНЛ.

Зазначається, що продаж лотерейних білетів (прийняття ставок / сплата участі) лотереї «Космолот» здійснювалася до 23:59:59 5 липня 2019 року.
 
«Усі прийняті оплати за участь у державній грошовій миттєвій лотереї «Космолот» після 23:59:59 години 5 липня 2019 року будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги ЗУ  «Про державні лотереї в Україні»та ЗУ «Про заборону грального бізнесу в Україні», – йдеться у повідомленні.
 
Останнім днем дії посвідчень, виданих підприємством «Українська національна лотерея» для розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот», є 5 липня 2019 року.
 
«З 6 липня 2019 року припиняються договори доручення та передоручення на розповсюдження державної грошової миттєвої лотереї «Космолот», – підкреслили в Українській національній лотереї.
 
З огляду на це в УНЛ просять після 23:59:59 5 липня не здійснювати та не приймати ставок у лотереї «Космолот» як у наземних пунктах розповсюдження, так і на сайті cosmolot.com.ua та на інших онлайн-ресурсах, які мають подібні назви.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу