Відпочинок з користю: у Харкові для школярів запрацював літній профорієнтаційний табір

Ірина Куліченко, 12 июня 2019, 10:17
 

У Харківському міському центрі зайнятості працює літній профорієнтаційний табір «Професійний компас».

Фахівці міського центру зайнятості розробили насичену програму профорієнтаційних активностей, що складається з мотиваційних ігор, вікторин про світ професій, командних змагань та інтерактивних заходів щодо вибору майбутнього фаху. 
 
Дітям пропонують розкрити здібності та внутрішній потенціал за допомогою таких методик профдіагностичного тестування, як «ПрофКонсультант» та «Моя професія: консультаційна мережа».
 
«Для нас важливо сформувати активну позицію учнів на ринку праці, тим самим сприяючи побудові їх професійної кар’єри. Вибір фаху – один із перших важливих кроків у житті кожного з нас. Тому ми працюємо, аби майбутнє покоління стало успішним, займалося улюбленою роботою та було щасливим від усвідомлення правильного вибору», – зазначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
 
Перша зміна учнів середніх та старших класів вже відвідала з екскурсією Харківський міський центр зайнятості та побувала на провідних підприємствах Харкова, серед яких – АТ  «Турбоатом», КП «Харківський метрополітен», ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», McDonald’s та інші. Діти із захватом знайомились із виробництвом та роботою підприємств, а ще – зазирнули за лаштунки кінотеатру та відправилися у захоплюючу подорож на потязі дитячої залізниці.  Відвідувачі профорієнтаційного табору  дізналися таємниці створення ювелірних прикрас, побачили, як виготовляються зошити та скуштували ароматний чай на фабриці фасування чаю.
 
Проведений в літньому таборі «Професійний компас» час  – це чудова нагода зробити своє літо яскравішим, а вибір професії – більш свідомим.
 
Літній профорієнтаційний табір працюватиме протягом літа з 9:00 до 17:00 за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 137-А. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу