Як зміниться Facebook: майбутнє за приватністю

Ірина Куліченко, 7 мая 2019, 15:55
 

30 квітня на щорічній конференції розробників Facebook Марк Цукерберг оголосив про оновлення дизайну соцмережі та підвищення приватності платформи. Спершу редизайн запрацює у США, а до кінця року по всьому світу.

На відкритті конференції Цукерберг наголосив, що майбутнє за приватністю і “у час, коли світ стає більшим та більш пов’язаним, ми потребуємо почуття інтимності більше, ніж будь-коли”.
 
“Ми будуємо більш соціальну платформу, орієнтовану на конфіденційність, даючи людям простір, де вони можуть вільно виражати себе і відчувати зв’язок з людьми та спільнотами, які мають найбільше значення”, – заявив у своєму виступі Цукерберг.
 
Новий дизайн соцмережі під назвою FB5 стане більш світлим, а фірмове лого з F розмістять у колі, замість квадрату з заокругленими кутами. Зміниться і розміщення вкладок: відтепер ключовими будуть Події та Спільноти.
 
Facebook почне ще активніше пропонувати нових друзів, адже скоро запрацюють нові сервіси знайомств Secret Crush, Facebook Dating та «Зустрічайте нових друзів». У Facebook працюватимуть і над підвищенням активності груп – пропозиції долучитися до тієї чи іншої групи будуть з’являтися частіше. Серед нововведень – карта, яка з’явиться у відповідній вкладці і пропонуватиме події поруч з місцем перебування користувача.
 
 
Що стосується стрічки новин, то соцмережа змінить цю функцію з основної на допоміжну. Як пише The Verge, Кріс Кокс, один з головних розробників стрічки новин, місяць тому залишив компанію, а це означатиме, що епоха News Feed офіційно закінчується.
 
 
Окрім нового інтерфейсу соцмережі, зміниться і Messenger. У ньому буде можливість обміну фотографіями та відео, додавання статусів. У компанії обіцяють найближчим часом представити оновлений мобільний додаток Messenger, який буде займати менше місця у мобільних пристроях та його можна буде запустити на робочому столі для Windows і MacOS.
 
Під час щорічної конференції представники соцмережі зазначили, що згодом інфраструктура усіх сервісів, включно з Instagram, WhatsApp та Messenger буде технологічно інтегрована.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу