На наступному тижні у Каразінському університеті буде працювати Школа з фізики високих енергій та медичної фізики

Ірина Куліченко, 15 марта 2019, 14:30
 

У роботі Школи в якості лекторів візьмуть участь провідні вчені Франції та ЦЕРН, а також науковці ННЦ ХФТІ та ФТФ ХНУ. Слухачами Школи виступлять студенти старших курсів та аспіранти університетів Харкова, Києва, Ужгорода та Сум.

Участь у роботі таких Шкіл дає можливість нашим студентам отримати інформацію з питань фундаментальної фізики, сучасних приладів та технологій, які використовуються у провідних європейських наукових центрах. Слухачі матимуть безпосередній доступ для спілкування з вченими, що активно працюють в ЦЕРН та інших європейських наукових центрах. 
 
Важливим результатом проведення таких Шкіл, а з 2018 року ще й Конкурсів студентських наукових проектів, є також виявлення найбільш талановитих студентів. Як правило, такі студенти отримують запрошення на стажування у відповідних університетах Франції. За чотири роки існування Асоційованої лабораторії таке стажування в Лабораторії Лінійних Прискорювачів Університету Париж-11 та в Ейколь Політекнік пройшли 10 студентів фізико-технічного факультету Каразінського університету. Четверо з них вступили там до аспірантури, а один студент підготував і успішно захистив кандидатську дисертацію (PhD) і зараз працює за контрактом у ЦЕРН над втіленням результатів теоретичних досліджень у спільному експерименті на Великому Адронному Колайдері (ВАК ЦЕРН). 
 
Детальна програма Школи – за посиланням.
 
Початок заходу: 18 березня о 09:00
 
Місце проведення: Колонна зала, м. Свободи, 6, 1-й поверх
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу