У школах вивчатимуть створення ПЦУ та надання Томосу про автокефалію

Ірина Куліченко, 27 февраля 2019, 14:46
 

Вже наприкінці цього навчального року 11-класники вивчатимуть історію створення Православної Церкви України та надання Томосу про автокефалію. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, де містяться інформаційні матеріали для вчителів щодо висвітлення цього питання для старшокласників.

«Створення Православної Церкви України та надання Томосу про автокефалію – важлива з історичної точки зору подія. Про те, що українська держава та духовенство намагалися реалізувати цю ідею, і раніше згадувалося в українських підручниках. Ця частина історії України вивчається у школах наприкінці навчального року – у квітні-травні. Для нас було принципово до цього часу надіслати вчителям інформаційні матеріали, якими вони можуть послуговуватися вже цьогоріч», – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
 
Вона додала, що в підручниках з історії ця тема з’явиться з наступного навчального року, оскільки 2019 року планується друк нових книг для 11-х класів.
 
«Ми друкуємо підручники кожні 5 років. Цього разу історичні зміни зійшлися в часі безпосередньо з друком для відповідного класу, тому інформація буде внесена оперативно. При цьому цьогоріч вчителі послуговуватимуться наданими МОН матеріалами», – пояснила Лілія Гриневич.
 
Ця тема також буде внесена в програму ЗНО з історії України, але за нею складатимуть тестування не раніше 2021 року.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу