Харківська поліція готується до виборів Президента України. ФОТО

Ірина Куліченко, 22 февраля 2019, 16:50
 

Сьогодні на базі Харківського національного університету внутрішніх справ поліцейські відпрацьовували дії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборчого процесу за «Скандинавською моделлю», а також локалізації групових порушень публічного порядку.

Як зазначив перед початком навчань начальник ГУНП в Харківській Олег Бех, навчання проводяться за розпорядженням керівництва Національної поліції України, а їх головною метою є недопущення масових заворушень в день проведення виборів Президента України. 
 
Під час навчань поліцейські відпрацювали дії при отриманні інформації у випадку закладення вибухового пристрою на виборчій дільниці, ДТП з автомобілем, який перевозить бюлетені до виборчої дільниці, під час виникнення інших правопорушень. Контроль за оперативною обстановкою на території, прилеглої до виборчої дільниці, здійснювався за допомогою квадрокоптеру. 
 
Після закінчення загальної фази тактико-спеціальних навчань поліцейські відпрацювали практичні навички на 20 навчальних місцях, що моделювали ситуації, які ймовірно можуть виникнути за різних обставин. Для забезпечення роботи на навчальних майданчиках були залучені різні фахівці підрозділів ГУНП в Харківській області – патрульні поліцейські, слідчі, кінологи, працівники кримінальної поліції та експерти вибухотехнічного управління, а також курсанти вишу. 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу