Розбудова ОТГ — в надійних руках випускників ХНУМГ

Ірина Куліченко, 12 февраля 2019, 15:17
 

У Харківському національному університеті міського господарства ім. О. Бекетова провели випуск 35 магістрів, які першими в Україні навчалися за освітньою програмою з адміністрування об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Отримані знання допоможуть їм у розбудові територій, налагодженні ефективної взаємодії між владою, підприємцями та громадою, а також у реалізації місцевих ініціатив.
 
Випускниками напряму стали керівники апаратів міських, сільських та селищних рад і адміністрацій. Для того, щоб теоретичні знання були максимально наближеними до практики, над розробкою програми працювали не лише вчені університету, а й представники Харківської обласної ради.
 
“Ідея підготовки фахівців з управління ОТГ виникла у зв’язку з реформою місцевого самоврядування. Саме нові кадри мають по-новому організувати роботу на місцях, а для цього їм не обійтися без додаткових знань про адміністрування та менеджмент”, – зазначив голова Харківської облради Сергій Чернов.
 
Освітня програма також відповідає на потребу у неперервній освіті, оскільки українцям все частіше треба доповнювати раніше здобуті знання новими сучасними практиками.
 
Нині за цим напрямом у ХНУМГ проходять навчання депутати місцевих рад, управлінці з різних областей України, новостворених ОТГ та тих територій, що мають намір об’єднатися.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу