У Харкові презентували збірку порад від молоді для посадових осіб і депутатів місцевих рад

Ірина Куліченко, 3 января 2019, 14:17
 

Учасники конкурсу «Майбутнє моєї громади» в своїх творах підняли питання стану доріг, економічного розвитку та соціального захисту в своїх громадах.

«Ми хотіли, щоб діти розповіли про власне бачення проблем своїх населених пунктів, запропонували шляхи їх вирішення, усвідомили свою роль та місце у житті громади. Молодь турбує стан доріг та місцева транспортна інфраструктура, розвиток сфери освіти, благоустрій територій та екологічний стан населених пунктів», - розповів Євген Шаповал, голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, який уже не вперше проводить цей конкурс.

«Наше село має створити всі умови для розвитку малого та середнього бізнесу. Також необхідно разом з підприємцями, вуличними депутатами, активними громадянами створити благодійний фонд села, за рахунок якого надавати допомогу соціально незабезпеченим родинам або реалізовувати інші благодійні проекти», - впевнена переможниця конкурсу, курсантка Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Дорош.

Посібник містить інформацію про результати проведення конкурсу «Майбутнє моєї громади», головні тези з робіт учнів, їхні побажання та рекомендації до органів влади та органів місцевого самоврядування, приклади кращих європейських практик розвитку територіальних громад.

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу