У рамках Kyiv Smart City Forum будуть відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи

Ірина Куліченко, 14 сентября 2018, 11:40
 

31 жовтня у столиці відбудеться Kyiv Smart City Forum 2018, одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у містах. В рамках Форуму відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру.

Всього будуть відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи у 5 номінаціях: найкраще інноваційне місто — за найефективніше використання технологій для трансформації міського простору; найкраща транспортна модель міста — за найвищі стандарти у розвитку транспортної інфраструктури; найкомфортніше місто для життя — за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення; місто стартапів — за підтримку у втіленні інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору; екологічне та енергоефективне місто — за використання розумних технологій та захист міської екосистеми.
 
Асоціація міст України запрошує громади взяти участь у конкурсі «SMART МІСТО 2018»: продемонструвати втілені інноваційні проекти та позмагатися за звання найкращих у своїх номінаціях. Для участі у Конкурсі необхідно до 20 вересня 2018 року заповнити заявку на сайті forum.kyivsmartcity.com/awards,  у якій  вказати про успішні проекти вашого міста, що були реалізовані у період з листопада 2017 до вересня 2018 року.
 
Експертне журі проаналізує усі конкурсні заявки та визначить найуспішніші проекти за напрямками. Переможці конкурсу «SMART МІСТО 2018» будуть нагороджені під час офіційного відкриття Kyiv Smart City Forum 31 жовтня.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу