Власна інформація. Адвокати Юлії Тимошенко тікають від слідчого, який вручає їм підозру (+відео)

22 января 2013, 15:08
 

Журналістам «Харьковских Известий» вдалося зафіксувати, як С. Власенко та А. Кожемякін відмовляються прийняти від слідчого повідомлення про підозру.

Це відбулося у залі Київського районного суду м. Харкова, після звершення засідання у справі ЄЕСУ 18 січня.
Як видно на відео, яке зафіксувала камера, відомий слідчій СБУ Микола Грабік, який розслідував кримінальні справи про фінансові махінації Ю. Тимошенко та її корпорації ЄЕСУ, намагається вручити адвокатам Ю. Тимошенко, а саме спочатку С. Власенку, а потім А. Кожемякіну певні документи.
С. Власенко поглянувши на папери в руках слідчого скривився, розвернувся та сховався у натовпі.
А. Кожем’якін трохи вислухав слідчого, але тримав руки так, щоб часом не доторкнутися до документів.
У результаті, під час короткої розмови зі слідчим, він кивнув головую на знак згоди, далі зробив вигляд що когось шукає у натовпі і гукає до себе. Хоча, це скоріше був відволікаючий жест, адже одразу після цього він розвернувся до слідчого спиною, і взявши приклад зі свого колеги С. Власенка, втік у натовп.
Відповідно, адвокати на відміну від самої Ю. Тимошенко, все ж таки не побажали ознайомитися із документами слідства та підозрою в організації вбивства Є. Щербаня.
Нам вдалося звязатися з Миколою Грабыком. Він підтвердив, що на відео він намагається вручити адвокатам повідомлення про підозру.

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу