На захистi конституцiйних прав громадян та iнтересiв держави

28 ноября 2012, 09:29
 

Редакція газети «Харьковские известия» систематично звертається в правоохоронні органи Харкова та Харківської області з проханням прокоментувати стан справ у боротьбі зі злочинністю, у справі захисту прав громадян. Сьогодні слово прокурору Комінтернівського району — раднику юстиції Денису Мишкову.

 

— За рік, що минає, прокуратурою Комінтернівського району проведено значний обсяг роботи, спрямований на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності в районі. Зокрема, завдяки активній позиції та систематичній роботі прокуратури району на підприємстві ХКП «Міськелектротранс» заходами прокурорського реагування вдалося ліквідувати в повному обсязі заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 1 мільйон 229, 2 тис. грн.
 
При здійсненні правозахисної діяльності упродовж 11 місяців поточного року порушено 8 кримінальних справ стосовно посадових осіб підприємств щодо виплати заробітної плати, охорони праці та в сфері охорони навколишнього природного середовища. Усі справи розслідувані і направлені до суду.
 
На усунення виявлених порушень внесено 98 подань, задоволено 80 протестів. За розглянутими документами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 
93 посадові особи, з них 66 – органів контролю, відшкодовано  2 мільйони 800 тис. грн., з них —  до бюджету 436 тис. грн.
 
У судовому розгляді за участю прокурорів підтримано державне обвинувачення по 920 кримінальних справах, з яких по  429  – з постановленням вироку.
 
Розглянуто 1406 звернень громадян, з яких 711 вирішено по суті та задоволено 36 звернень.
 
Користуючись нагодою, вітаю колег, всіх працівників органів прокуратури з професійним святом.
 

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу