Ювілей спеціальності "Технологія харчуваня"

27 сентября 2012, 10:43
 

Харківський торговельно‑економічний інститут розпочав свою історію у 1962 році, коли був заснований Харківський технікум громадського харчування. У 1994 році згідно з наказом Міністерства освіти України був перейменований у Харківський бізнес-коледж, на основі якого у 2005 році був створений Харківський торговельно‑економічний інститут у складі Київського національного торговельно‑економічного університету.

У нашому вузі вже 50 років ведеться профільна підготовка фахівців в області технології харчування і ресторанного господарства. Сьогодні ця індустрія динамічно розвивається, постійно відкриваються нові ресторани, бари, кафе. Попит на кваліфікованих фахівців у галузі ресторанного господарства України в цілому зараз дуже високий. За даними кадрових агентств Харкова до 70‑80 % складають заявки по підбору керівників з галузі ресторанного господарства і шеф-кухарів, що вміють працювати ефективно, приносячи в бізнес креативні ідеї. Маючи відмінні професійні навички фахівцям в даній галузі працювати завжди буде цікаво, престижно і вигідно.

Випускники спеціальності «Технологія харчування», в останній рік, у зв’язку зі зміною класифікатора спеціальностей «Технології в ресторанному господарстві», — професіонали високого класу, які працюють в провідних ресторанах, барах, кафе і інших підприємствах ресторанного господарства і готельного бізнесу. Багато випускників цієї спеціальності сьогодні є відомими фахівцями в своїй області і працюють управляючими, менеджерами, шеф-кухарями, провідними технологами підприємств ресторанного господарства.
 
За час існування кафедра технології і організації ресторанного бізнесу налагодила наукову, технічну і практичну співпрацю з такими провідними вузами як Бєлгородський університет кооперації, економіки і права, Курський та Ростовський філіали Російського державного торгово‑економічного університету, Могильовський університет продовольства, Санкт-Петербурзький інститут холоду та харчових технологій, який приймає на навчання до магістратури наших студентів, що отримали диплом «бакалавра», інші.
 
У ході навчання майбутні ресторатори вивчають всі етапи, способи і прийоми обробки продуктів, проектування підприємств ресторанного бізнесу та менеджмент, облік і аудит, маркетинг та економіку у ресторанному господарстві, одним словом осягають ази ресторанного бізнесу. Теоретичні заняття за фахом поєднуються з великою кількістю лабораторних практикумів та практичними заняттями на кращих підприємствах ресторанної індустрії Харкова та інших міст України.
 
Вітаємо всіх з 50-річним ювілеєм спеціальності «Технології в ресторанному господарстві» і бажаємо майбутнім спеціалістам знайти своє місце у житті та мати улюблену справу, що стане Вашою «дороговказною зіркою» на життєвому шляху.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу