ДПС: алкоголь та тютюн — за законом

ДПС у Харківській області, 19 сентября 2012, 10:34
 

Харківські податківці виявили 425 порушень на ринку збуту алкоголю та тютюну.

Загалом за вісім місяців поточного року фахівцями Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Харківській області проведено 378 перевірок суб’єктів господарювання. За результатами контрольно-перевірочної роботи в бюджет додатково надійшло 683,7 тис. грн.

У тому числі податківцями встановлено 6 випадків недодержання підприємцями державної дисципліни цін на алкогольні напої, за що було застосовано фінансових санкцій на суму 30,0 тис. грн.
 
Як зазначив під час зустрічі з керівниками та головними бухгалтерами найрозгалужених торговельних мереж регіону голова ДПС у Харківській області Андрій Роздайбіда, державна податкова служба здійснює жорсткий контроль за дотриманням чинного законодавства всіма суб’єктами господарювання, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби.
 
За його словами, це не лише забезпечує своєчасне надходження акцизного податку до бюджету, а й в певній мірі перешкоджає потраплянню на ринок фальсифікованої продукції, що загрожує людському здоров’ю.
 
Податківці нагадують, що розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.08 року № 957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».
 
Так, згідно з розрахунками мінімальна роздрібна ціна пляшки горілки об’ємом 0,5 літра та міцністю 40 % повинна становити 26,10 грн.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу