Пам’ятi працiвникiв мiлiцii, якi загинули при виконаннi службових обов’язкiв, присвячу ться

15 августа 2012, 11:33
 

Кожен рік напередодні головного свята держави — Дня незалежності України, ми шануємо пам’ять загиблих працівників міліції. Наші серця переповнює гіркота втрати і скорбота по наших бойових товаришах, які, залишаючись вірними Присязі, виконали свій службовий обов’язок і в ім’я торжества Закону та справедливості віддали найдорожче — своє життя. За ініціативою Президента України 22 серпня оголошено Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків.

В Червонозаводському РВ ХМУ ГУМВС  України в Харківській області працює дільничним інспектором капітан міліції Вікторія Прокопович, для якої цей день має особливе значення. 22 роки тому батько Вікторії, оперуповноважений кримінального розшуку Ковшарівського СВМ Куп’янського МВ ГУМВС України в Харківській області старший лейтенант міліції Прокопович Юрій Вікторович, загинув при виконанні службових обов’язків. Прокопович Ю. В. служив в міліції з 1984 по 1990 рік та напередодні загибелі повинен був отримати спеціальне звання — капітан міліції. З дня трагічної події маленька Вікторія дала собі слово, що стане міліціонером та обов’язково дослужиться до звання капітана. Вона стримала своє слово і наразі гідно продовжує справу свого батька.

 
Пам’яті загиблого при виконанні службових обов’язків старшого лейтенанта міліції Прокоповича Юрія Вікторовича його друг та товариш по службі присвятив вірш:
 
Он жил как все обычной жизнью
И жизнь свою он так любил
Простым хорошим был он парнем
Свою и честь других хранил.
Любил он мать, жену и дочку
Улыбкой искренней друзей встречал
Всегда он мог прийти на помощь
И в трудный час бывало выручал.
Таких в разведку посылают,
С таким пошел бы в бой любой.
Когда случится вдруг несчастье,
Он будет рядом, здесь, с тобой.
Он лишь успел сказать: «Прости, брат»
И сердце в 30 лет остановилось.
И не вернуть теперь его назад
В сердцах останется он навсегда
Таким обыденным, бесстрашным.
Всегда в борьбе добра и зла…
 
Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя заради боротьби зі злочинністю та злагоди у суспільстві.
 

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу