Культура

У Харкові назвали лауреатів Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченка. ФОТО

Церемонія нагородження лауреатів Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченка відбулася 6 вересня в Харківському державному академічному театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва.

В Харькове пройдет "Этно-пати", посвященное украинской культуре XVIII века

В рамках проекта "Девять жизней традиции" 14 сентября в Харькове пройдет увлекательная интерактивная программа "Этно-пати в Литмузее".

В рамках проекту «ДовженкоFest» у Харкові відбудеться флешмоб «Харків читає Довженка»

10 вересня 2019 року виповнюється 125 років від дня народження видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, відомого фільмами «Звенигора», «Арсенал», «Земля», а також нереалізованими сценаріями, які перетворилися на повноцінні літературні твори – «Україна в огні» і «Зачарована Десна».

Освітня програма Бієнале молодого мистецтва розпочнеться вже завтра з блоку «Рівність»

Освітня програма другої Бієнале молодого мистецтва розпочнеться з показу та обговорення фільму «Відродження: мистецтво, активізм та політика в Україні» (в оригіналі Revivification: Art, Activism and Politics in Ukraine) Джуліет Жак та Оксани Казьміної.

В Харькове состоялся индийский праздник колесниц. ФОТО

В рамках праздника состоялось красочное шествие по Центральной аллее парка Горького, которое сопровождалось музыкой, танцами, песнями, раздачей сладостей и всеобщим ликованием.

В Харькове завершился XI Международный медиафестиваль «Дитятко». ВИДЕО

Торжественная церемония награждения победителей XI Международного детского медиафестиваля «Дитятко» состоялась в Харьковской областной филармонии.

В Харькове появится виртуальный музей Старого цирка

В Харькове создадут виртуальный музей Старого цирка Грикке, который можно будет посетить из любой точки мира.

У Муніципальній галереї покажуть роботи студентів-архітекторів

У середу, 11 вересня о 18:00 у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15) відкриється виставка студентських робіт Open/Work.

Мікросвіт українського села у 100 фото. Сьогодні у художній галереї імені Генріха Семирадського відкриється виставка Олександра Примака "Спосіб життя"

Проект київського фотографа Олександра Примака "Спосіб життя" складається з близько 100 робіт. Вся серія надрукована в техніці ойл-принт (старовинний ручний спосіб друку) і розповідає про життя людей в північних прикордонних областях України.

У Харкові реалізували амбітний музейний проект

У новій залі музею ХНУПС використано віртуальні ЗD-проекції, аудіосупровод та QR-коди.

До 125-річчя Олександра Довженка у Харкові презентували книгу

Презентацією книги мистецтвознавця Володимира Миславського «Перше десятиліття кінематографічної творчості Олександра Довженка» розпочалася чотириденна івент-програма XI Міжнародного медіафестивалю «Дитятко».

На Харківщині відбудеться традиційний яблучний пленер AppleіnAir

Заходи розпочнуться о 12:00 6 вересня в Національному літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди.

У Харківській обласній філармонії відбудеться концерт «Хорея Козацька»

4 вересня о 18:30 також пройде презентація музичного альбому «Пісні Української революції».

В пятницу тринадцатого МАСО «Слобожанский» откроет свой 27-й концертный сезон

А накануне, 11 сентября, с 16:00 до 17:00, на площади Архитекторов пройдет репетиция оркестра МАСО «Слобожанский» под открытым небом.

Медиафестиваль "Дитятко": в Харьков приедут талантливые дети из 8 стран

4 сентября в Харькове стартует XI Международный детский медиафестиваль "Дитятко", который продлится четыре дня. Как сообщили в Харьковском облсовете, оргкомитет получил почти 1,5 тыс. работ из 98 стран. В конкурсную программу фестиваля отобрано 186 работ из 49 стран.

У «Мистецтві Слобожанщини» продовжать розповідати про видатних фотографів XIX століття

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва пройде лекція на тему: «Фотографія в ХІХ столітті: від технології до мистецтва. Частина 2».

В Харькове презентует новый музыкальный проект солистка группы «Скрябин» Ольга Лизгунова

В харьковском арт-клубе «Корова» 26 сентября состоится презентация дебютного альбома «Welcome To The Show» группы LIZ GUN.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 351 352 353
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу