Культура

У ХНАТОБі готуються до гучної прем’єри балету «Лебедине озеро. Water Fantasy»

1, 2, 3 та 4 листопада в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка/«Схід Opera» відбудуться прем’єрні покази вистави «Лебедине озеро. Water Fantasy» на музику П. Чайковського. «Якщо хочеш створити успішний балет, то назви його «Лебедине озеро», - любив повторювати засновник американського балету Джордж Баланчин. Харків’яни у своїх мріях пішли ще далі, бо вирішили створити не лише успішний балет, а шедевр, який підкорить увесь світ.

В Каразінському університеті покажуть унікальні ікони та скіфське золото

Виставку «Покликання – реставрація. 35 років відданої праці» підготували сім музеїв Східного регіону України, Харківська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України та Музею археології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До Харкова повертається Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва

Стартував прийом заявок артистів на V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва, який проходитиме з 10 січня по 8 березня наступного року у Харкові та Дніпрі.

Во время школьных каникул в Харькове пройдет интерактивное оркестровое шоу для детей

Маленькие зрители послушают классические произведения и музыку из мультфильмов, смогут подирижировать оркестром, сыграть на музыкальных инструментах и поучаствовать в конкурсах и викторинах.

Харківська опера планує спільну постановку з Білоруським Вільним театром

Відомий на Заході режисер Микола Халєзін, засновник та керівник Білоруського Вільного театру (Лондон) розробляє проєкт для постановки у Харківській національній опері, яка була б затребувана не тільки в Україні, але і на Заході. Про це повідомив генеральний директор та художній керівник Схід Опера Олег Оріщенко.

У художньому музеї покажуть дитячі малюнки, присвячені Греції

Підбиття підсумків ІХ Обласного конкурсу дитячого малюнка «Сяйво Еллади» відбудеться 2 листопада у Харківському художньому музеї (вул. Жінок-Мироносиць, 11, 2-й пов.)

В Харькове проходит международный художественный проект. ФОТО

Выставка «I Do Not Feel Free to Do What I Want» основана на двустороннем сотрудничестве между художественными учреждениями Харькова (Украина) и Граца (Австрия).

В Харькове открылась выставка картин художников - этнических немцев Украины. ФОТО

25 октября в ИВЦ «Бузок» открылась выставка картин художников - этнических немцев Украины.

Понад 400 дітей візьмуть участь у творчому конкурсі «Лети!»

II Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва «Лети!» серед вихованців шкіл естетичного виховання пройде з 25 по 27 жовтня у Школі сучасних театрально-сценічних напрямів (вул. Амосова, 7-а).

Фотографиня Тетяна Юрченко представить виставку автопортретів

Фотовиставка «РізнаЯ» експонуватиметься з 1 по 16 листопада у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

У «Бузку» відкриється виставка картин художників – етнічних німців України

В експозиції представлено 55 картин, які з успіхом демонструвались у Німеччині, Литві, Україні (міста Київ, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Львів та ін.).

В Індустріальному районі нагородили переможців поетичного конкурсу. ФОТО

Нагородження переможців VI районного фестивалю-конкурсу «Слобожанська муза 2019» відбулося 23 жовтня в Харківській освітній школі №113.

Стали известны победители второй Биеннале молодого искусства. ФОТО

Вторая Биеннале молодого искусства, которая проходит в Харькове, объявила победителей конкурса.

В Харькове пройдет концерт, посвященный освоению космоса

Концерт «Начало космической эры...» пройдет 25 октября в Муниципальном центре культуры и любительского искусства (пл. Героев Небесной Сотни, 19-а).

Медики показали, на что переключаются в свободное от спасения жизней время. ФОТО

22 октября в Областном центре культуры и искусства открылась выставка работ участников творческого конкурса для медиков «Вдохновение-2019».

Дни греческой культуры: харьковчан приглашают обсудить философию Сократа

Круглый стол на тему «Воспоминания о Сократе. Первый философ человечества» состоится 26 октября в рамках 19-го сезона Дней греческой культуры в Харькове.

1 2 3 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 362 363 364
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу