Культура

Plan B повертається: 15-17 лютого у Харкові відбудеться фестиваль соціальних інновацій і нової музики

Серед музичних хедлайнерів: вперше у Харкові австрійський гурт Sofa Surfers та українські виконавиці Alina Pash і Alyona Alyona зі спеціальним фестивальним сетом.

Осінь наприкінці зими. Чи таке можливо? Харків`яни скоро дізнаються

Для цього потрібно лише завітати на виставку художніх виробів, сплетених з соломки, кукурудзяного листя та інших матеріалів «Подих осені», яку з 5 лютого по 10 березня 2019 року презентуватиме КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Як важливо бути серйозним. Харків`янам пропонують розглянути мистецтво з позиції іронії

Кураторська група VIDSOTOK презентує проект, присвячений дослідженню питань внутрішньої структури мистецького процесу. Презентація відбудеться 1 лютого о 18.00 в Муніципальній галереї.

День народження Іллі Рєпіна: Харківщина потребує підтримки народних депутатів

Сьогодні, 30 січня, під час загальних зборів представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області було підтримано звернення до Верховної Ради України щодо прискорення розгляду Постанови «Про відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна», повідомляє сайт облради.

ІВЦ "Бузок" запрошує на виставку живопису Олени Каверзіної «Це – мої відчуття»

Урочисте відкриття виставки відбудеться 31 січня о 17:00. Роботи Олени Каверзіної будуть експонуватися в галереї до 9 лютого.

Схід Опера вперше в Україні готує прем'єру балету на музику Вагнера

Прем'єра унікального проекту - балету «Містерії Пандори» на музику Ріхарда Вагнера по спеціально написаному до цієї вистави оригінальному лібрето - відбудеться у лютому. Цей незвичайний і амбітний проект стане постановочним дебютом для заслуженої артистки України Антоніни Радієвської, яка в минулому році зайняла посаду художнього керівника балету Схід Опера і є автором цієї постановки.

Китайский дирижер, сцена без кулис и «нет» белому цвету: в Харькове пройдет необычный концерт

1 февраля накануне китайского Нового года Молодежный академический симфонический оркестр «Слобожанский» под управлением китайского дирижера Го Синхуа даст концерт «Классика без границ».

Молода харківська художниця та дизайнерка презентує власну виставку

З 31 січня по 25 лютого 2019 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва пройде персональна виставка Олесі Вакуленко «Ой, радуйся, земле!».

Харьковчан приглашают на выставку линогравюры

30 января в Харьковском художественном музее состоится открытие выставки графических произведений заслуженного деятеля искусств, народного художника Украины Алексея Фищенко (1920-2010).

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» запрошує харків'ян на творчі зустрічі

30 січня о 17:00 відбудеться творча зустріч з Валентиною Олемпіюк-Вінниковою, переможницею у номінації «Живопис» у конкурсі митців Харківщини «Ненька».

Репин - неизвестный художник. Харьковчанам откроют новые факты о творчестве знаменитого земляка

29 января в 17:00 – в галерее «Мистецтво Слобожанщини» Харьковского областного организационно-методического центра культуры и искусства состоится четырнадцатая лекция из цикла по искусствоведению «Репин - неизвестный художник».

Рискуя жизнью. Поляки спасают евреев во время Холокоста

27 января в Харькове, в галерее «Бейт Дан», состоится открытие выставки «Рискуя жизнью. Поляки спасают евреев во время Холокоста». Выставку для экспозиции предоставил «Польский институт в Киеве». 

Перший Євроклуб відкрили у Харківській області

Перший учнівський Євроклуб розпочав свою роботу в Печенізькому районі.

Харьковская областная филармония: открытие совсем скоро

Основные работы по проекту уже завершены, внутреннее и внешнее оснащение выполнено почти на 100%.

Бывшие харьковчане, а ныне известные музыканты, выступят в родном городе

В эту пятницу на концерте МАСО «Слобожанский» - «Зимние фантазии» - выступят два народных артиста дирижер Аллин Власенко и скрипачка Богдана Пивненко. В программе концерта – романтическая классика.

БАЛЕТ – ИХ ВДОХНОВЕНИЕ, ПРОФЕССИЯ И СУДЬБА

Ведущие харьковские балерины, солистки ХНАТОБа им. Н.В. Лысенко Антонина Радиевская и Алена Шевцова скоро, с разницей буквально в несколько дней, отметят творческие юбилеи – они работают на харьковской сцене вот уже 20 лет.

23 січня галерея COME IN запрошує на відкриття виставки Даріуса Вайчекаускаса «Деконструкції»

Виставка є частиною проекту «Exposures. Виставки клайпедської фотографії у Харкові», що проходить також у ЄрміловЦентрі за підтримки Литовської ради культури, Литовського посольства в Україні та Клайпедського департаменту Литовської асоціації фотографів.

1 2 3 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 341 342 343
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу