Культура

У Харкові відкривається Музей-Архів-Лабораторія еко-плакату "4-й Блок"

18 жовтня у Харкові відкриється Музей-Архів-Лабораторія еко-плакату "4-й Блок". Цей проект створений на основі колекції 10 міжнародних Трієнале еко-плакату "4-й Блок".

Харків'ян запрошують на інклюзивну виставу «Три лисички»

У суботу, 19 жовтня, у Харкові відбудеться прем’єра інклюзивної вистави для дітей «Три лисички».

У Харкові проходить фестиваль-конкурс бального танцю на Кубок міського голови. ФОТО

Ювілейний XV Міжнародний фестиваль-конкурс бального танцю «Кубок Харківського міського голови-2019» проходить сьогодні, 13 жовтня, в спорткомплексі «Локомотив» ім. Г. Кірпи.

Харківський театр ляльок одержав Гран-прі міжнародного фестивалю

ІІІ Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок – один з найбільших форумів лялькарів у Європі й найбільш масштабний в Україні – проходив з 5 по 9 жовтня.

В «Мистецтве Слобожанщины» расскажут о «смеховой культуре» украинцев

Мероприятие пройдет 15 октября в 17:00 в галерее «Мистецтво Слобожанщини» Харьковского областного организационно-методического центра культуры и искусства.

У Харкові пройдуть Дні грецької культури

XIX сезон Днів грецької культури, присвячений державному святу Республіки Греція - Дню «Охі!», стартує 19 жовтня у Харкові.

Муніципальний центр культурних ініціатив запрошує на концерт до Дня захисника України

Концерт «Гордість і честь України» з нагоди потрійного свята - Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться 14 жовтня в Харківському міському центрі культурних ініціатив.

Відкрився ювілейний сезон міської молодіжної ліги КВН

Відкриття XX сезону Харківської міської молодіжної ліги «Клуб веселого настрою» відбулося 8 жовтня у Палаці студентів НТУ «ХПІ».

У COME-IN art gallery експонуватиметься персональна виставка харківського фотографа Сергія Солонського «Коливання»

Виставка стане першим музейним проектом нового сезону в рамках співпраці між Музеєм Харківської школи фотографії та COME-IN art gallery.

У Харківському художньому музеї відкривається виставка «На вершині світової слави»

На цей раз вперше в Харкові – Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові, учасник виставкового проекту «Музей — гість».

До Харкова вирушає Гуртобус, який стане учасником ADAPTIVE REUSE FORUM

Гуртобус — новий проєкт, створений у співпраці фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Посольства США в Києві. Це звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр. У Харкові він перебуватиме 11 жовтня.

На сцені Будинку Алчевських відбудеться концерт лауреата конкурсу вокалістів імені Алчевського Юлії Антонової

У п'ятницю, 18 жовтня, в Будинку Алчевських, відбудеться сольний концерт лауреатки міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського, солістки СХІД OPERA Юлії Антонової в супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом диригента Юрія Яковенко. У програмі – оперні арії та популярні пісні.

В областной детской библиотеке открылась выставка «Харьковщина туристическая. Рисуют дети». ФОТО

В экспозиции представлено более 200 рисунков и фотографий, выполненных юными мастерами от 8 до 16 лет в разных техниках.

У Харкові стартує 20-й сезон молодіжної ліги КВН

Відкриття XX ювілейного сезону Харківської відкритої міської молодіжної ліги «Клуб веселого настрою» відбудеться 8 жовтня у Палаці студентів Національного технічного університету «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2).

В Ботсаду откроется выставка Павла Макова

С 5 по 31 октября в Ботаническом саду ХНУ имени В.Н. Каразина (ул. Клочковская, 52) будет проходить выставка Павла Макова «Ожидание».

У «Мистецтві Слобожанщини» експонуватиметься виставка Ірини Осетрової «Світ крізь себе»

Роботи харківської художниці Ірини Осетрової можна подивитись з 10 по 26 жовтня. На виставці будуть представлені мальовничі та графічні роботи, виконані у різних техніках та різними матеріалами (олія, акрил, пастель, вугілля, сангіна та змішана техніка).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 357 358 359
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу