Центр культури й мистецтва презентує «Світ писанки»

3 февраля 2020, 12:20
 

На виставці представлять близько 380 писанок, виконаних у техніці відбілювання, прорізній техніці, а також у техніці воскового розпису.

Роботи художнього колективу гуртка писанкарства «Дивосвіт» можна подивитись до 6 березня.
 
Гурток був заснований у 1999 році на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» випускницею Харківського інституту культури Ларисою Волковою. Вихованці гуртка беруть активну участь у конкурсах, фестивалях і виставках, зокрема, у щорічному  Всеукраїнському етнокультурному проєкті «Folk-Ukraine», VІ і VІІІ Всеукраїнському фестивалі писанок (м. Київ, 2016, 2017), Всеукраїнській  виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (м. Київ, 2016), фестивалі «Еврофольк – Слобожанщина, 2018» (м. Харків) та багатьох інших.
 
Представлені на виставці «Світ писанки» роботи об'єднані за трьома темами: «Різдвяні дзвони», «Хай хата ваша буде повна щастя і добра» і «Писанки Харківської губернії кінця ХІХ сторіччя» (присвячена 165-й річниці з дня народження видатного харківського вченого та етнографа Миколи Сумцова).
 
Відкриття виставки відбудеться 4 лютого о 17:00. Вхід - вільний.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу