МАСО «Слобожанський» та світові зірки класичної музики зіграють благодійний концерт для дітей Донбасу

Ірина Куліченко, 19 декабря 2019, 11:52
 

В рамках міжнародного благодійного проекту «Класична феєрія» МАСО «Слобожанський» та світові зірки класичної музики зіграють концерт у Бахмутському коледжі мистецтв ім. Івана Карабиця.

«Класична феєрія», окрім збору коштів для благодійних цілей, також є просвітницьким проектом. Організатори намагаються дати змогу якнайбільшому колу українських дітей почути якісну світову класичну музику.
 
«Цього року ми, окрім концерту 23 грудня у Харкові, зіграємо 24 грудня у Бахмуті для дітей Донбасу. На відміну від Харкова, де частина квитків розповсюджується безкоштовно серед дітей соціально незахищених категорій, а частина продається з метою збору коштів на придбання спецобладнання для дитячого інтернату, у Бахмуті концерт буде повністю безкоштовним», - зазначила співорганізатор проекту Олена Єрьоміна. 
 
Ініціатором розширення географії проекту на Донбас став всесвітньо відомий диригент Кирило Карабиць. Син видатного українського композитора Івана Карабиця – є не тільки диригентом найвідоміших оркестрових колективів Європи та Америки, а й популяризатором української культури в світі.  
 
«Донбас сьогодні потребує підтримки культурної та людської. Я щасливий, що оркестр «Слобожанський» погодився на цю поїздку. До того ж, у цьому місті вчився мій батько, тому для мене особливо зворушливо та відповідально виступати тут», - пояснив свою ідею К. Карабиць.
 
На концерт запрошені військовослужбовці з різних військових частин регіону та діти з навчальних закладів Бахмуту і інших населених пунктів Донецької області.
 
Слід зазначити, що саме Бахмут обраний для проведення просвітницької акції невипадково. Адже коледж – є перший музичним навчальним закладом, відкритим у Донецькій області та одним з найстаріших в Україні. З 2004 року заклад носить ім’я знаного композитора та випускника коледжу Івана Карабиця. Перед концертом Кирило відкриє меморіальну дошку присвячену його батьку. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу