На Харківщині нагородили кращих літераторів. ФОТО

Ірина Куліченко, 11 декабря 2019, 16:10
 

Названі імена переможців XIII обласного конкурсу ім. О. С. Масельського на кращий літературний твір.

У номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика» та «Драматургія» за І місце винагорода склала 7 тис грн, за ІІ місце – 5 тис грн, за ІІІ місце – 3 тис грн. У номінаціях «Учнівська молодь» лауреати отримали по 7 тис грн, дипломанти – пам’ятні подарунки. А також цьогоріч учасникам було присвячено окрему відзнаку від оргкомітету.
 
У номінації «ПОЕЗІЯ» авторитетне журі переможцями визнало:
 
Лауреатом І премії – Ілюху Юлію Анатоліївну;
 
Лауреатом ІІ премії – Яковенко Оксану Вікторівну;
 
Лауреатом ІІІ премії – Фомічову Світлану Дмитрівну.
 
Журі конкурсу визнало в даній номінації дипломантами Вакуленка Володимира Володимировича, Воргуля Василя Романовича.
 
У номінації «ПРОЗА» журі визначило наступних переможців:
 
Премію за І місце отримала Ілюха Юлія Анатоліївна за оповідання «Слід», «Зеро» і «Битва»;
 
Премією за ІІ місце нагороджено Вакуленка Володимира Володимировича за цикл оповідань «Смерч над териконами»;
 
Премією за ІІІ місце – Метельницьку Дарину Георгіївну за уривки з повісті «Прайд».
 
Журі конкурсу визнало в даній номінації дипломантами Козорог Оксану Василівну за уривки з книги «Харьковджаз», Томас Євгенію Анатоліївну за уривки з повісті «Безкоштовний сир тільки в мишоловці».
 
У номінації «ПУБЛІЦИСТИКА» журі визнало переможцями наступних учасників:
 
І місце – Краснящих Андрія Петровича за нарис «Слуцкий – Харьков»;
 
ІІ місце – Метельницьку Дарину Георгіївну за нариси «Кулькова ручка: «зброя», «предмет культу» чи «об’єкт масової культури»?»;
 
ІІІ місце – Манукяна Сергія Ішхановича за історичний нарис «Чрезвычайный харьковский или спасла бы империю конституция Лориса-Меликова?».
 
Дипломантами в цій номінації журі визначило Ілюху Юлію Анатоліївну за добірку есе «Поезія, що рятує», Козорог Оксану Василівну за нарис «Чуковский: недетская литература».
 
У номінації «ДРАМАТУРГІЯ» переможцями стали наступні учасники:
 
Премію за ІІ місце отримав Водолажський Віталій Петрович за радіоп’єсу «Богдан Хмельницький»;
 
Премію за ІІІ місце присуджено Бородіній–Маковоз Ларисі Володимирівні за ліричну комедію «Вор или как украсть одиночество».
 
У номінації «УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ»:
 
Лауреат «Учнівська молодь – ПОЕЗІЯ» – Комякова Оксана Дмитрівна за добірку поезій;
Лауреат «Учнівська молодь – ПРОЗА» – Рябенко Анастасія Юріївна за добірку оповідань;
Лауреат «Учнівська молодь – ПУБЛІЦИСТІКА» – Ткаченко Тетяна Геннадіївна за патріотичну збірку «Герої серед нас»;
Диплом «Учнівська молодь – ПОЕЗІЯ» – Конєва Валерія Владиславівна за добірку поезій;
Диплом «Учнівська молодь – ПРОЗА» – Реуцька Владислава Володимирівна «Есеї, як духовна проекція – «Шлях, що веде додому…»;
Диплом «Учнівська молодь – ПУБЛІЦИСТІКА» – Лапін Артем Олександрович за нарис «Вчителько моя, зоре світова…».
 
Також, окрему відзнаку «Дзвони Чорнобиля» отримала – Тімченко Катерина Станіславівна за нарис, присвячений її дідусеві Приходько Миколі Івановичу, ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 
Відзнаками оргкомітету нагороджено «За активну життєву позицію, сприяння розвитку літератури і мистецтва» – Гужву Наталію Юріївну та «За утвердження засад духовності та активну громадську діяльність» – Казакова Олега Євгеновича.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу