У Харкові відкриється виставка лауреатки Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Наталі Мкртчян

Вікторія Косенкова, 15 ноября 2019, 14:20
 

21 листопада о 16.00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва пройде відкриття виставка живопису лауреата Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Наталі Мкртчян «Україна і Казахстан: єдиний культурний простір», присвячена Дню Незалежності Республіки Казахстан.

Організаторами виставки виступили Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, Харківське міське національне громадське об'єднання казахстанців «Бірлік», Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
 
Кременчуцька художниця Наталя Мкртчян за останні 2 роки 12 разів ставала переможцем міжнародних конкурсів-виставок у Китаї, Туреччині, Ізраїлі, Білорусі, Франції, Словенії, Кіпрі та ін. 
 
На виставці у Харкові експонуватиметься понад 25 робіт художниці в техніці олійного живопису. У своїх творах автор зображує традиції та звичаї казахського та українського народів, портрети видатних людей, які зробили вагомий внесок у зміцнення дружби між двома державами. Під час роботи виставки запланований круглий стіл з питань поглиблення культурного співробітництва між Україною та Казахстаном. 
 
Виставка працюватиме до 10 грудня 2019 року.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу