Харків'ян запрошують на «Перетворення»

Вікторія Косенкова, 13 ноября 2019, 18:01
 

З 14 листопада по 6 січня 2020 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує виставку еко-арту «Перетворення».

Еко-арт як один із напрямів сучасного мистецтва пропонує свіжий погляд на забуті і непотрібні речі, які в процесі перетворення стають предметами показу, візуалізують абстрактні поняття і дозволяють створювати нові прецеденти для роздумів. Їх головна ідея - показати наскільки важливо сьогодні ставитись відповідально до матеріальних ресурсів нашої планети, забезпечувати уповільнення їх використання, шляхом переосмислення вже існуючих речей. Сьогодні еко-арт є оптимальною альтернативою моделі інтенсивного споживання, а такі поняття як повільна мода, апсайклінг та утилізація стали невідмінною складовою еко-свідомої людини у сучасному діджиталізованому суспільстві. 
 
«У кожного з нас - незалежно від нашого матеріального стану - завжди є речі, які вже не потрібні, як раніше. Змінюються звички і смаки, відбуваються зміни в родині, світ навколо стає іншим - і речі, які ми купували і якими користувалися, сьогодні перестають нести колишній сенс і приносити колишнє задоволення, більше того вони починають завдавати нам шкоди, створюючи умовні бар’єри для нашого подальшого існування. Звільнившись від цих бар’єрів ми вдихаємо новий сенс в наше життя, переосмислюємо непотрібні речі і відкриваємо в собі творчий потік енергії, тому що у світі немає людини, позбавленої енергії творчості!», - пишуть організатори и запрошують стати частиною «світу перетворення» і побачити арт-об’єкти, предмети одягу та інтер’єру, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу