Харків'ян запрошують на фотовиставку, присвячену падінню Берлінського муру

22 октября 2019, 11:30
 

Фотопроєкт «Німецько-німецький кордон», присвячений 30-річчю падіння Берлінського муру, відкриється 26 жовтня у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

За словами організаторів, на виставці будуть представлені світлини німецького фотографа Юргена Ріттера, зроблені на кордоні розділеної Німеччини біля Берлінського муру в 80-х роках і після возз'єднання країни. Парні фотографії автора зберігають пам'ять про розділену Німеччину і показують, що змінилося на німецько-німецькому кордоні з моменту падіння Берлінського муру. На думку «фотографа кордону», як сам себе називає автор, ці фото-порівняння є «свідченнями часу» і показують, що «зрослося те, що і повинно було бути єдиним».
 
«Юрген Ріттер знімав колишній кордон між двома частинами Німеччини і Берлінський мур з 1980 по 1989 рік, а після возз'єднання в своїх фотографіях документував природні і архітектурні зміни уздовж колишнього внутрішнього кордону від Східного моря до Баварії. Фотографії зроблені у 80-і роки і в даний час з одного і того ж місця. Це прекрасні ілюстрації перетворення колишніх прикордонних територій», - зазначили в галереї.
 
Виставка експонуватиметься до 5 листопада.
 
Початок відкриття - о 17:00.
 
Фотопроєкт організований культурно-просвітницьким центром «Будинок Нюрнберга» за підтримки Інституту ім. Ґете в Україні.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу