У Харкові поставили інклюзивний спектакль «Три лисички»

17 октября 2019, 16:58
 

У Харкові створили інтерактивну виставу «Три лисички» для дітей з особливими потребами.

Команда, що складається з драматурга, режисера, акторів, музикантів і фахівців з інклюзії, створила виставу, орієнтовану на особливості розвитку різних дітей. За основу вистави були взяті три байки, казки, де є персонаж лисиці - про ворону і лисицю, про двох котів і сир, а також історію про лева. Протягом проєкту експерти навчали акторів працювати з дітьми, проводили тренінги та семінари. Вистава створена з елементами інтерактивності, щоб маленькі глядачі теж могли взяти у ній участь. 
 
Прем'єра вистави відбудеться 19 жовтня на сцені харківського Будинку актора (вул. манізера, 3), початок - о 12:00. Всього в Харкові пройде шість безкоштовних показів вистави «Три лисички» - з 19 по 26 жовтня. Щоб потрапити на них, глядачів просять реєструватися за посиланням. Ще двічі його покажуть у Полтаві.
 
Так, 22 жовтня вистава пройде для вихованців Харківського центру АВА-терапії ГО «ДІМ» для дітей з розладом аутистичного спектра та іншими особливостями розвитку. Як зазначили в організації, виставу створювали для дітей з особливими освітніми потребами, але буде цікавою для всіх дітей.
 
Нагадаємо, проєкт реалізується громадською організацією «Платформа театральних ініціатив» за підтримки Українського культурного фонду. Для команди він є продовженням роботи зі створення театральних вистав для дітей «Лікар Посміхайко», «Дружочок Сонечко», «Казки Джулії. Кіт і Равлик» та ін.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу