У Харкові відбудеться відкриття останньої виставки другої Бієнале молодого мистецтва "Архів дитячого малюнку. Знахідки минулого століття"

Ірина Куліченко, 16 октября 2019, 14:53
 

Сьогодні, 16 жовтня, о 19:00 в приміщенні студії Aza Nizi Maza (Чернишевська, 4, вхід з вулиці) відкриється останній із виставкових проектів Дитячої програми Бієнале молодого мистецтва – "Архів дитячого малюнку. Знахідки минулого століття".

Виставка триватиме до 31 жовтня і працюватиме за таким розкладом: понеділок, середа, четвер – 15:00-19:30, вівторок і п'ятниця – 16:00-21:00, субота 11:00-18:00, неділя 11:00-15:00. Вхід вільний.
 
Твори мистецтва прийнято збирати, архівувати та каталогізувати, проте увесь цей механізм перестає працювати, коли мова заходить про дитяче мистецтво, зазначають організатори проекту.
 
Письменниця та кураторка виставкового проекту Юліта Ран відшукала неакадемічні малюнки дітей, які жили в Харкові та Харківський області в період з 1930-х до 1970-х років та відібрала малюнки, що зображують повсякденне життя та побут, вітальні листівки, книжки, з дитячими ілюстраціями на полях тощо. Головною інспірацією проекту стало бажання побачити, як саме історія та атмосфера часу проглядається крізь архів дитячого малюнка.
 
Виставку реалізовано в межах Дитячої програми Бієнале молодого мистецтва за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та у партнерстві з ILF, Nonni Bertoni, ЕскізА+ та Харківською обласною бібліотекою для дітей.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу