У Харкові проходить фестиваль-конкурс бального танцю на Кубок міського голови. ФОТО

13 октября 2019, 21:00
 

Ювілейний XV Міжнародний фестиваль-конкурс бального танцю «Кубок Харківського міського голови-2019» проходить сьогодні, 13 жовтня, в спорткомплексі «Локомотив» ім. Г. Кірпи.

У другий день змагань на паркет вийшли фіналісти фестивалю - понад 20 найсильніших танцювальних дуетів з Італії, Польщі, Великої Британії, США, Болгарії, Білорусі та України.
 
У церемонії відкриття фінальних змагань взяли участь заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко і директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь.
 
«Ми вдячні за участь у фестивалі нашим містам-партнерам. Дуже приємно, що такі масштабні заходи проходять у Харкові. Цей турнір дуже важливий для нас як з точки зору популяризації здорового способу життя та розвитку спорту, так і для розширення співробітництва з нашими іноземними партнерами. Бажаю всім танцювальним парам перемоги», - зазначив Костянтин Лобойченко.
 
Як підкреслила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, організовувати різні культурні заходи спільно з іноземними партнерами в Харкові вже стало традицією.
 
«Ми впевнені, що завдяки таким культурним проєктам встановлюються не тільки міжнародні відносини, а й розширюються ділові конаткти. Ідея проводити Кубок мера з бальних танців народилася в місті 17 років тому, і з кожним роком формат цього фестивалю розширюється. З дня заснування турніру в ньому вже взяли участь понад 50 тисяч танцювальних пар з різних країн», - повідомила Юлія Згурська.
 
Також сьогодні в рамках фестивалю відбувся традиційний командний матч між містами-учасниками. Перед глядачами і суддями виступили танцювальні пари з міст-партнерів Харкова: Мінська (Білорусь), Болоньї та Венеції (Італія) та Варни (Болгарія).
 
Родзинкою сьогоднішньої програми став виступ італійського артиста Сальваторе Лампітеллі.
 
Нагадаємо, відбірковий етап змагань за Кубок міського голови відбувся 12 жовтня. У ньому взяли участь понад 1,5 тис. танцювальних пар з Італії, Польщі, Великої Британії, США, Болгарії, Білорусі та України.
 
Також в рамках фестивалю відбувся Кубок світу WDC (Міжнародний танцювальний комітет).
 
Довідка. Перший Міжнародний фестиваль-конкурс спортивного бального танцю «Кубок Харківського міського голови» відбувся в 2004 році на честь 350-річчя заснування Харкова. З 2004 по 2012 рік змагання, що проходили в Харківському палаці спорту, зібрали понад 20 тис. спортсменів різних вікових груп, призерів і чемпіонів України, переможців першостей Європи та світу. Захід проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу