До Харкова вирушає Гуртобус, який стане учасником ADAPTIVE REUSE FORUM

Ірина Куліченко, 8 октября 2019, 10:11
 

Гуртобус — новий проєкт, створений у співпраці фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Посольства США в Києві. Це звичайний пасажирський автобус, який у межах проєкту був перетворений у мобільний культурний центр. У Харкові він перебуватиме 11 жовтня.

 
10:00-13:00 — автобус у режимі виставкового простору;
 
13:00-16:00 — воркшопи: шовкографія від лідерів Открытая мастерская шелкографии - ОМШ - креативної спільноти IZONE та складання Міської Книги.
 
Паралельно у програмі заплановані виставка, проект "Завод: Експедиція", інтерактивиний проєкт "Відеолисти від міста до міста", pop-up виставка в мобільній галареї Білий Куб, бібіліотека (ARTHUSS.com.ua, Видавництво Веселка, Komubook, IST Publishing, РОДОВІД, Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine),  готування Suntea — чаю, що подорожуватиме в наступне місто.
 
Також Гуртобус візьме участь у міжнародному форумі ADAPTIVE REUSE FORUM, що покликаний об’єднати архітекторів та дослідників міст, представників культурних та креативних індустрій, громадянського суспільства, культурних менеджерів, міських адміністрацій з Польщі та України, а також інших країн навколо теми адаптивного повторного використання міських територій та об'єктів.
 
Головна тема ADAPTIVE REUSE FORUM - адаптивне повторне використання як ресурс для розвитку культури, сталих міст та нової економіки в Україні на основі міжнародного досвіду.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу