8-річний художник у серії мініатюр відкриває таємниці Всесвіту

30 сентября 2019, 13:44
 

1 жовтня в ІВЦ «Бузок» відкриється перша виставка дитини, яка створює картини-мініатюри з унікальною деталізацією.

Георгій Бастанжіян почав малювати навіть раніше, ніж ходити і говорити.
 
Уже в рік дитина зображувала автомобілі та різну техніку з такою точністю, що глядачам здавалося, ніби малюк просто обводить вже готові картини по лініях, котрі видимі тільки йому. До двох років Жорж не тільки освоїв обсяг і перспективу, а й почав сам створювати сюжети. Ті само автомобілі - максимально деталізовані - взаємодіяли, створюючи відчуття зупиненого кадру відеоролика.
 
«Усі сюжети Жорж черпає виключно з власної уяви. До п'яти років він розширив свої інтереси й від техніки та механізмів перейшов до створення найрізноманітніших сюжетів з величезною кількістю деталей. У всіх картинах, крім дуже цікавої форми, присутній глибокий сенс», - розповідає мама художника Ганна Симкіна.
 
На першій у його житті персональній виставці «Жорж і таємниці Всесвіту» Георгій Бастанжіян представить серію мініатюр - на полотнах, менших, ніж сторінка учнівського зошита, розгортаються цілі життєві історії, які виконані в незвичній техніці та виключно монохромні.
 
Побачити роботи Жоржа можна в ІВЦ «Бузок» (вул. Сумська, 25) з 1 по 6 жовтня. Галерея відкрита з 11:00 до 19:00 (вихідний - понеділок). Вхід - вільний.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу