У Харкові назвали лауреатів Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченка. ФОТО

Ірина Куліченко, 9 сентября 2019, 17:59
 

Церемонія нагородження лауреатів Незалежної театральної премії імені В'ячеслава Панченка відбулася 6 вересня в Харківському державному академічному театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва.

Захід пройшов у форматі концерту. Його учасниками і гостями стали провідні актори, режисери, драматурги, відомі громадські та політичні діячі міста Харкова та України.
 
У номінації «Яскравий адміністратор» переможцем стала директор комунального закладу культури «Муніципальний центр культурних ініціатив» Тетяна Настаченко.
 
У номінації «Найкращий працівник закулісся» кращою визнана Наталя Федіна, балетмейстер Харківського академічного російського драматичного театру ім. О.С. Пушкіна.
 
Лауреатами премії від Схiд OPERA стали:
 
у номінації «Ветеран сцени» – Ольга Василянська, солістка балету, яка 45 років присвятила сцені і створила безліч незабутніх образів;
 
у номінації «Яскравий дебют» – Антоніна Радієвська, заслужена артистка України, художній керівник балету, хореограф-постановник балету «Містерії Пандори» на муз. Р. Вагнера; також у номінації відзначили Творче Об'єднання ART Production AltBier за внесок у розвиток індустрії мюзиклу як професійного театрального бізнесу.
 
у номінації «Яскравий виконавець» – соліст балету Артем Рязанов, за створення образу Меркуціо в балетній виставі «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф'єва;
 
у номінації «Яскравий виконавець» – соліст-вокаліст Олександр Золотаренко, за створення образу Труффальдіно в оперній виставі «Любов до трьох апельсинів» С. Прокоф'єва.
 
Кращими у номінації «Театральна подія сезону» стали Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва за яскраву прем’єру — виставу «Діти райка» та Театр одеського розливу «ЛанжеронЪ»
за виставу «МОНЯ».
 
У номінації «Актор року» переміг Михайло Озеров за створення образу Еріка Краузе у виставі «Сiмейка, добрий вечiр!», Roman Panchenko Theatre Company.
 
Особисту премiю отримала Ірина Клепікова, заслужена артистка України (УРСР), за вагомий внесок у розвиток Харківської балетної школи.
 
Від партнера Премії ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «МЕГАСЦЕНА»» в особі директора Пауль Наталії Анатоліївни приз в номінаціi «Премія у галузі образотворчого мистецтва і сценографіi» отримала Ірина Борисова,
художник Харківського державного академічного театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва, за створення незабутнього художнього образу вистави «Лускунчик».
 
Приз на пiдтримку молодi за пiдсумками сезону отримала Оксана Сторожук як молодий перспективний художник.
 
У номінації «Дебют року» перемогла режисерка Лілія Петренко, за низку вистав Творчого об'єднання «Інакше».
 
Зазначимо, що премія була заснована у 2018 році в пам'ять про заслуженого працівника культури України, колишнього заступника директора театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва В'ячеслава Панченка, який помер у січні 2018 року. Він працював у театрі 47 років і вважається кращим театральним адміністратором Харкова. Премія присуджується за досягнення у галузі театрального мистецтва і вручається один раз на рік.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины