В рамках проекту «ДовженкоFest» у Харкові відбудеться флешмоб «Харків читає Довженка»

Ірина Куліченко, 9 сентября 2019, 15:40
 

10 вересня 2019 року виповнюється 125 років від дня народження видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, відомого фільмами «Звенигора», «Арсенал», «Земля», а також нереалізованими сценаріями, які перетворилися на повноцінні літературні твори – «Україна в огні» і «Зачарована Десна».

З метою збереження нематеріальної культурної спадщини України та популяризації  серед дітей та молоді видатних постатей української культури, КЗ  «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Управління культури і туризму ХОГА у вересні 2019 року проводить «ДовженкоFest», у рамках якого відбудеться низка заходів, зокрема:
 
10 вересня 2019 року о 16.00 в приміщенні КЗ «ООМЦКМ» відбудеться урочисте відкриття інтерактивної виставки «Довженко – найбільш відомий у світі українець ХХ століття», на якій будуть представлені карикатури, шаржі, фотографії зі знімальних майданчиків і цікаві маловідомі факти про життя Олександра Довженка. Виставка матиме незвичний формат: відвідувачам надається можливість ознайомитись із експонатами за допомогою аудіогіда, до якого зможуть приєднатися у будь-який час, лише притуливши смартфон до QR-коду перед входом у виставкову залу, немовби потиснувши за руку Довженка. 
 
13 вересня 2019 року о 16.00  на сходинках перед центральним входом до приміщення КЗ «ООМЦКМ» відбуватиметься флешмоб «Харків читає Довженка» із залученням членів Національної спілки письменників України, відомих поетів Харківщини та студентської молоді Харкова. Під час цього заходу кожен бажаючий зможе прочитати уривок з будь-якого твору, щоденників і листів О. Довженка. На імпровізованому сценічному майданчику буде розташований «вільний» мікрофон, і кожний бажаючий зможе поділитися з перехожими своїм баченням творчості О. Довженка.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу