Освітня програма Бієнале молодого мистецтва розпочнеться вже завтра з блоку «Рівність»

Ірина Куліченко, 9 сентября 2019, 13:01
 

Освітня програма другої Бієнале молодого мистецтва розпочнеться з показу та обговорення фільму «Відродження: мистецтво, активізм та політика в Україні» (в оригіналі Revivification: Art, Activism and Politics in Ukraine) Джуліет Жак та Оксани Казьміної.

Показ та обговорення фільму за участі авторок (Джуліет – онлайн, Оксана – модерує) відбудеться 10 вересня о 19:00 у HudpromLoft (вул. Мистецтв, 15). Вхід вільний. Фільм знято українською та англійською мовами.
 
Авторки фільму вважають, що, «починаючи з Революції Гідності 2014 року, українська політика позначена постійними коливаннями між неоліберальною проєвропейською позицією та ультраправими націоналістами, об'єднаними лише їхньою ненавистю до радянського минулого. «Відродження» розглядає, як сучасні художники в Україні, натхненні радикальними ідеалами, а також квір-феміністичною теорією, намагаються працювати в цьому контексті, оглядаючись на соціалістичне минуле та збудовуючи більш утопічне майбутнє». 
 
Загалом розклад освітньої програми Бієнале молодого мистецтва буде наступним:
 
«Відродження: мистецтво, активізм та політика в Україні». Показ та обговорення фільму 10 вересня, 19:00, HudpromLoft (вул. Мистецтв, 15)
 
 
Панельна дискусія з учасниками програми візитів The New Scene of Ukraine 18 вересня, 19:00, Харківський літературний музей (вул. Багалія, 6)
 
 
«Комуністична революція була викликана Сонцем». Показ та обговорення  фільму за участі автора Антона Відокля 25 вересня, 19:00, Держпром, 2-й під’їзд (майдан Свободи, 5) 
 
 
Закриті зустрічі / Візуальні діалоги — ШколаДляМитців. Лекція Яри Бубнової, членкині журі другої Бієнале молодого мистецтва 28 вересня, 19:00, Держпром, 2-й під’їзд (майдан Свободи, 5) 
 
 
Дискусія «Віртуальне як публічне: художні практики роботи з минулим у віртуальному просторі» 4 жовтня, 19:00, Муніципальна галерея (вул. Чернишевська, 15)
 
 
Перформативна лекція та презентація журналу Girls Like Us за участі редакторок 3 жовтня, 19:00, HudpromLoft (вул. Мистецтв, 15; можлива зміна місця)
 
 
Лекція Асі Баздирєвої «В стосунках із Землею: екологія в cучасній візуальній культурі та в українському мистецтві»  11 жовтня, 19:00, Харківський літературний музей (вул. Багалія, 6)
 
 
Конференція «Культурні та креативні проекти для брендингу міст» 11 жовтня (можливі зміни) 17.00 — 20.00 та 12 жовтня 12.00 — 16.00, INVITE Hub (вул. Скрипника 14 А)
 
 
Лекція Катерини Філюк «Мистецькі проекти про та з ЛГБТ+ спільнотою в Україні» 12 жовтня, 19:00, Держпром, 2-й під’їзд (майдан Свободи, 5) 
 
 
Показ фільму Kaucyila Brooke «The Boy Mechanic» та його обговорення з Ганною Довгопол. По закінченню – вечірка від Kultura Zvuka 25 жовтня, 19:00, HudpromLoft (вул. Мистецтв, 15)
 
 
Дискусія «Місто майбутнього: як у ньому жити? Розумні будинки, доповнена реальність, сусіди-роботи» 27 жовтня, 19:00, Муніципальна галерея (вул. Чернишевська, 15)
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу