До 125-річчя Олександра Довженка у Харкові презентували книгу

Ірина Куліченко, 4 сентября 2019, 17:32
 

Презентацією книги мистецтвознавця Володимира Миславського «Перше десятиліття кінематографічної творчості Олександра Довженка» розпочалася чотириденна івент-програма XI Міжнародного медіафестивалю «Дитятко».

Для автора книги Володимира Миславського це вже 36 книга.
 
Книга була видана за підтримки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та Міжнародного дитячого медіафестиваля «Дитятко», який вже другий рік поспіль підтримує видання книг про історичне минуле українського кінематографу.
 
«Книга приурочена до 125-річчя з дня народження видатного українського кінорежисера, письменника і художника Олександра Петровича Довженка, яке святкуватимемо 10 вересня. Вона складається із маловідомих публікацій в українській та російській періодиці 1924–1934 років про фільми Довженка, які яскраво відображають характер тієї складної доби і роль кіномистецтва Олександра Довженка», – розповів голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов.
 
 В рамках презентації, яка проходила у галереї «Бузок», були також показані невідомі карикатури Довженка харківського періоду (1924 р.).
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу