ІВЦ «Бузок» запрошує харків'ян та гостей міста на фотовиставку «Споглядання»

21 августа 2019, 14:16
 

Роботи Анатолія Верясова експонуватимуться в інформаційно-виставковому центрі з 27 серпня по 3 вересня.

Фотомитець народився в 1948 році в місті Баку, навчався в Харківському художньо-промисловому інституті на факультеті «Інтер'єр та обладнання», працював на Харківському художньому промисловому комбінаті. Займався проєктуванням і декоративним оформленням громадських інтер'єрів, музеїв, площ.
 
«У 2008 році на мій ювілей діти подарували мені перший цифровий фотоапарат Olimpus. Це була звичайна «мильниця» 5Мп, але мені вона здавалася фантастикою! Інтерес і бажання займатися фотографією охопили мене з головою», - розповідає Анатолій Верясов.
 
У 2011-2014 році фото Анатолія Верясова чотири рази потрапляли в десятку кращих у рубриці «Нові імена» за версією журналу Ptotographer і друкувалися в паперовій версії видання.
 
«Мої улюблені місця для прогулянок з фотоапаратом — околиці Роганського житлового масиву і Докучаєве. 15 хвилин пішки ー і ти вже в іншому світі. Природа захоплює і не помічаєш, як прогулянка затягнулася на 4-5 годин. Багато вдалих знімків зроблено в селі Огірцеве Вовчанського району, — розповідає фотохудожник. – Я відкрив для себе казковий світ фотографії, і запрошую вас відчути його енергетику!».
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу