У межах туру до Дня Незалежності України у Харкові виступить ансамбль української пісні і танцю "Верховина"

Ірина Куліченко, 19 августа 2019, 17:05
 

У Харкові колектив продемонструє справжню красу українських традицій та культури через музику, пісню й танці у програмі із символічною назвою «Пори року».

У 2019 році, відзначаючи 60 річницю хору “Верховина” та 45 річницю танцювального колективу “Дунай”, ансамбль вирушив у ювілейне концертне турне, в рамках якого дасть концерти Канадою (Альбертою) та Східною Європою, а, зокрема, у серпні — в Україні та Грузії. Кульмінацією світового турне буде фінальний концерт в Едмонтоні восени 2019 року, після повернення ансамблю до Канади.
 
Ансамбль української пісні і танцю “Верховина” — культурний відділ Едмонтонського осередку Спілки Української Молоді Канади, заснований в 1949 році. У складі ансамблю — хор “Верховина” і танцювальний колектив “Дунай”. Хор “Верховина” був створений у 1959 році як жіночий вокальний гуpт, але в 1976 році до нього долучилися і чоловічі голоси. Зараз колектив складається з 45 співаків і виконує народну, світську і духовну музику. Диригент хору — Орест Солтикевич.
Танцювальний колектив “Дунай” створений в 1974 році 14 молодими ентузіастами, а зараз складається з 35 жінок і 15 чоловіків віком від 16 до 28 років, яким керує Шон Остафій. В репертуарі — традиційні народні танці з різних реґіонів України.
 
Концерт відбудеться завтра, 20 серпня, о 19.00 у Харківській філармонії. Вхід вільний!
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу